YO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YO

YO PEOPLE KAJ IMA OVO JE MOJ PRVI FORUM PRVI KOJI SE PRIJAVI NA FORUM BIVA ADMIN(AKO JA SKONTAM KAKO SE STAVLJA ADMIN)A DRUGIH 5 KOJI SE PRIJAVI MODOVI I MOD BUDE KO ZASLUZI
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Satelit pada na Zemlju

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Jackkk

Jackkk


Broj postova : 54
Join date : 25.01.2008
Lokacija : Hrvatska

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimened sij 27, 2008 4:39 am

Prema vjestima kaze da americki spijunski satelit - valjda ima je sluzio za spijuniranje drugih zemalja jer nesta bez pogona i amerika je izgubila vlast nad njime . Satelit je velik kao neki manji autobus i tezak 9 tona , nezna se gdje ce pasti ali se planira da se raznese raketama taj satelit !!!
[Vrh] Go down
med0

med0


Broj postova : 102
Join date : 26.01.2008

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimened sij 27, 2008 4:44 am

lool
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 159
Join date : 25.01.2008
Lokacija : Mostar

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimened sij 27, 2008 6:43 am

ovo se mora pohvalit idem sad trazit vijesti o tom satelitu
[Vrh] Go down
http://svastara.userboard.net
Dya
Admin
Dya


Broj postova : 146
Join date : 25.01.2008
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimened sij 27, 2008 11:59 am

Jackkk je napisao/la:
Prema vjestima kaze da americki spijunski satelit - valjda ima je sluzio za spijuniranje drugih zemalja jer nesta bez pogona i amerika je izgubila vlast nad njime . Satelit je velik kao neki manji autobus i tezak 9 tona , nezna se gdje ce pasti ali se planira da se raznese raketama taj satelit !!!


zanimljivo
[Vrh] Go down
Jackkk

Jackkk


Broj postova : 54
Join date : 25.01.2008
Lokacija : Hrvatska

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimened sij 27, 2008 1:50 pm

pogledaj ja sam to pogledao na RTL I hrt 1 Ja zivim u hrvatsku king
[Vrh] Go down
Dya
Admin
Dya


Broj postova : 146
Join date : 25.01.2008
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimepon sij 28, 2008 2:18 pm

Jackkk je napisao/la:
pogledaj ja sam to pogledao na RTL I hrt 1 Ja zivim u hrvatsku king

ja ne gledam bas tv..jedino kad me dosada ubije
[Vrh] Go down
med0

med0


Broj postova : 102
Join date : 26.01.2008

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimeuto sij 29, 2008 5:29 am

ja svaki dan rtl a posebno kada igram cs a nisam video ni u jednoj emisiji da se spominje jesam cuo za nekog vanzemaljaca na marsu i za neki asteroid sto je danas ujutro oko 8 ja mislim kruzio oko zemlej lol
[Vrh] Go down
Dya
Admin
Dya


Broj postova : 146
Join date : 25.01.2008
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimeuto sij 29, 2008 1:40 pm

eletronic je napisao/la:
ja svaki dan rtl a posebno kada igram cs a nisam video ni u jednoj emisiji da se spominje jesam cuo za nekog vanzemaljaca na marsu i za neki asteroid sto je danas ujutro oko 8 ja mislim kruzio oko zemlej lol

cool
[Vrh] Go down
SMRT
Admin
SMRT


Broj postova : 35
Join date : 25.01.2008
Age : 32
Lokacija : Banja Luka

Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitimečet sij 31, 2008 9:25 am

a neznam sta reci
[Vrh] Go down
Sponsored content





Satelit pada na Zemlju Empty
PostajNaslov: Re: Satelit pada na Zemlju   Satelit pada na Zemlju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Satelit pada na Zemlju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
YO :: astrologija-
Forum(o)Bir: